ГОРЕЩО
Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО)
Атанас Зафиров поздрави виетнамския президент То Лам за преизбирането му начело на Виетнамската комунистическа партия (СНИМКИ)
ВСИЧКИ МАСКИ ПАДНАХА! Една година издържахме с данъците си партията на Радев, докато ни беше президент
Иван Тиков е новият президент на Българската федерация по тенис, а Стефан Цветков остава почетен президент и член на УС
ЕТО КОГА! Йотова започва консултациите за служебен премиер
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Опасни дупки трошат картери, окачване и влудяват шофьорите, минаващи по ул. „Странджа” в бургаското село Маринка. За това алармира Флагман, позовавайки се на местен жител.
препоръчано
„Вижте какви огромно кратери са зейнали на една от основните улици в Маринка. Пътят по-скоро прилича на лунен пейзаж. Най-редовно шофьори попадат в капана и разбиват автомобилите си”, пише потърпевшият.
„Ул. „Странджа” е в това състояние, откакто правиха ремонт на главния път и цялото движение в посока Турция бе отклонено от тук. Камиони, тирове и всякакви тежкотоварни машини смазаха настилката и я превърнаха в истинско изпитание за преминаващите след тях”, добавя той.
свързани новини
Голяма авария преобрази улица във Варна във венецианска
5071
на 09.12.2015


Заподзрени за убийства са арестувани във Варна
4237
преди 19 минути
Копринков остава в Президентството заедно с Йотова - ще реди служебен кабинет
17321
преди 19 минути
Надя Младенова е назначена за началник на кабинета на президента Илияна Йотова
6473
преди 22 минути
Проучване: Над 65% от училищата и детските градини у нас нямат вентилационни системи
2196
преди 24 минути


