ГОРЕЩО
ПАРИТЕ НА ДЪРЖАВАТА! Николай Василев: Нямаме проблем с инфлацията
СЛЪНЧЕВО! Облаци се скупчват над планините следобед, температурата гони 29° (КАРТИ)
ГОРЕЩ КОМЕНТАР: Кандев показва талант в сферата на пиара. Хора, които не му мислят доброто, го пързалят, че го чака бляскава политическа кариера
СКАНДАЛНО! Разпъва ли чадър Иван Демерджиев над пловдивските строителни босове от “Парсек груп“? (РАЗСЛЕДВАНЕ)
ДИПЛОМАТИЧЕСКИ СКАНДАЛ! Приключи ли топлата връзка между Тръмп и Мелони
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Шотландската полиция издирва мъж, предрешен като Исус Христос, който по време на празника Хелоуин нападнал мъж, дегизиран като джедай, съобщава ДПА. Инцидентът бил регистриран в град Дънди.
препоръчано
След грубата постъпка на мнимия Исус, наложило се „джедаят“ да бъде откаран в болница. Нападението е станало в близост до Университетската студентска асоциация в Дънди.
Нападателят бил около 20-годишен, висок около 1,78 метра, с дълга тъмна коса и брада, облечен в роба.
Полицията се отнасяла много сериозно към инцидента, тъй като пострадалият се оказал със счупен глезен.
"Роснефт" прекратява износа на рафинирани горива
13495
преди 8 часа
Нидерландия насочва фрегата към Ормузкия проток за международна мисия
8600
преди 9 часа
Норвегия открива генерално консулство в Гренландия
6378
преди 11 часа


