ГОРЕЩО
Зафиров: За момента няма причина "БСП-ОЛ" да преосмисли участието си в управлението
Публикуваха новия проектобюджет за 2026 г. - eто основните му параметри
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ОСТАВА ОБЛАЧНО! Вали в планините, в Централна и Западна България. Над Странджа гърми (КАРТИ)
МВР да осигури свита за водача на бунта Мирчев, а за гостите на ококорения протест - Черепа и Бобокови, ВИП-зона с масички, напитки, топли завивки и газово отопление
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Известният спортен журналист и публицист Георги Атанасов каза тежки думи относно настоящото ръководство на Българския футболен съюз.
препоръчано
"Как си представя, че Боби Михайлов ще си отиде от БФС, а той ще остане начело на Футболния съюз?", коментира Атанасов относно казуса, хипотезата, че Йордан Лечков може да оглави централата за продължителен период..
"Този национален отбор е най-позорният в историята на футбола ни за последните около 70 години", е мнението на Жоро Атанасов, пред БНТ1.
"Едно провалено ръководство", казва още Атанасов. Като визира, че огромна част от футболната общественост в страната не одобрява управлението на БФС през последните години.
свързани новини
Левски вече е притиснат до стената
14995
преди 14 часа
ЦСКА 1948 привлече германски халф
6179
преди 18 часа
Венци Стефанов култов: Левскарите са като хремата
13492
преди 18 часа
"Мис България" лекува футболист от тежка травма
10826
преди 19 часа


