BG EN

Хулигани вилняха пред районното в Самоков, пострадаха две ченгета

Крими

Хулигани вилняха пред районното в Самоков, пострадаха две ченгета

19363
на 11.07.2025
Хулигани вилняха пред районното в Самоков, пострадаха две ченгета
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Двама мъже са задържани в Самоков след инцидент, при който един от тях е хвърлил бутилка с минерална вода по сградата на полицейското управление.
 
Случаят е станал вчера около 17:15 часа по време на скандал между група граждани, съобщава “Дарик“.

препоръчано

Служителите на реда незабавно са предприели действия за прекратяване на противообществената проява. При опита за задържане на младия мъж, хвърлил бутилката, той и баща му оказали съпротива. В резултат на това двама униформени са получили драскотини, а тениските им - скъсани.

След оглед на местопроизшествието, по случая е образувано досъдебно производство за хулиганство.эДвамата мъже са задържани за срок до 24 часа.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев предупреди: Сахарска жега до 40 градуса връхлита България, рискът от пожари рязко нараства Проф. Георги Рачев предупреди: Сахарска жега до 40 градуса връхлита България, рискът от пожари рязко нараства
ново
Днес: 46
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК