ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО! Главескът Любомир Николов с горещи новини за хода на две специализирани операции - става страшно за джигитите на пътя (ВИДЕО)
ГОРЕЩ КОМЕНТАР: Кандев показва талант в сферата на пиара. Хора, които не му мислят доброто, го пързалят, че го чака бляскава политическа кариера
СКАНДАЛНО! Разпъва ли чадър Иван Демерджиев над пловдивските строителни босове от “Парсек груп“? (РАЗСЛЕДВАНЕ)
Депутат на Радев ОТКРЕХНА ЗАВЕСАТА кога ще внесат бюджета - фискалният резерв бил на критичния минимум
Гърми нов скандал около Дара
Политика
Цвета Караянчева ще почете в Кърджали паметта на жертвите на комунистическите репресии
5325
на 01.02.2021
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Председателят на Народното събрание Цвета Караянчева ще почете в Кърджали паметта на жертвите на комунистическите репресии.
препоръчано
В деня за поклонение пред загиналите и пострадалите от комунистическия режим тя ще положи цветя пред паметника на отец Благой Топузлиев – убеден демократ, защитник на човешките и религиозните права в тоталитарна България, политзатворник, осъден и прокуден от родината си, един от основателите на Независимото дружество за защита правата на човека.


