ГЕРБ е жертва на Държавна сигурност, уверява хората зам.-лидерът й
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Хора, които са слушали записа, ми казаха, че се чувало туптящо сърце, пулсът, след това звукът от казанчето на тоалетната. Няма от кой друг да бъде, освен от самия Миро Найденов, който е носил тези неща. Всеки трябва да си отговаря за действията, аз не бих могъл да коментирам. Това обяви пред журналисти Цветан Цветанов.
"ГЕРБ е жертва на това, което правят бившите структури на Държавна сигурност", жалва се ексвътрешният министър.
Бившите структури на Държавна сигурност искаха и се нуждаеха от говорител в лицето на Сергей Станишев, който да направи темата актуална, заяви бившият вътрешен министър. Той самият нямал притеснения дали някой го е записвал.
'Имам един-единствен телефон, по който си говоря, и не се притеснявам. Ако някой е записвал, нека да пусне СРС-тата", добави Цветанов. Що се касае до записите на Борисов, Кокинов и Найденов той заяви, че няма кой друг да е бил с устройството, освен бившият земеделски министър.


