ЦСКА с трудно първо полувреме срещу Пирин, гредата помага на домакините

467114
на 20.08.2016

Пирин и ЦСКА се оттеглиха на почивката при резултат 0:0 в мач от Първа професионална лига. След 45 минути игра "червените" показаха по-добър футбол. Но така и не стигнаха до много на брой голови положения.

Виана в 41-вата минута стреля силно, а гредата помогна на домакините. Преди това отново Диого Виана и Нунеш застрашиха вратата на Пирин.

Така второто полувреме ще започне при равен резултат 0:0 като се очаква "армейците" да опитат да търсят трите точки, домакините играят по прибрано и изглежда ще са доволни и на 1 точка в мача.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 май - Близнаците да си наложат спокойствие, Козирозите да се пазят от скандал с брачната половинка САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 май - Близнаците да си наложат спокойствие, Козирозите да се пазят от скандал с брачната половинка
Проф. Антоанета Христова с ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ пред ПИК TV: ГЕРБ, ДПС и ППДБ потискат кампанията, защото разчитат на твърдите си ядра! Нови компромати - в седмицата преди вота (ВИДЕО) Проф. Антоанета Христова с ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ пред ПИК TV: ГЕРБ, ДПС и ППДБ потискат кампанията, защото разчитат на твърдите си ядра! Нови компромати - в седмицата преди вота (ВИДЕО)