ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ВРЕМЕ ЗА ПЛАЖ! Слънцето напича, валежи са възможни следобед само на изток и над планините (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Трима заразени с COVID-19 починаха през изминалия ден, а новите заразени в региона са 14, съобщиха от Областния кризисен щаб в Хасково.
препоръчано
Битката с коронавирус на 24 декември изгубиха две жени и мъж от Харманли. Те са съответно на 83, 77 и 74 години.
За 6 дни тази седмица в 11-те общини на региона с COVID-19 са диагностицирани 287 души. Най-много – 111, са в Хасково, следват Димитровград с 48 и Свиленград с 36-ма. В болници се лекуват 160 човека.
свързани новини
COVID-19 уби 13 през уикенда в Хасковска област
5251
на 14.12.2021
Шестима починали за ден и 231 в болници с COVID-19 в Хасковска област
5251
на 10.12.2021
Общо 11 223-ма са регистрираните случаи на коронавирус в Хасковска област от началото на пандемията до днес. Починали са 1187 души, обобщава "Хасковска Марица".
Пет общини в Хасковска област търсят снегопочистващи фирми
5743
на 25.11.2021


