ГОРЕЩО
Диана Дамянова разкри ГОЛЯМАТА ИНТРИГА за президентските избори - ето защо опозицията няма шанс срещу Радев
ОПИТ ЗА ИЗПИРАНЕ! Невзоров цъфна във Фейсбук и проля сълза: "Във Варна инвестирам част от душата си". Ала за Благо Коцев ни гък, ни мък
ОПАСНА ЖЕГА! Горещо време, температурата гони 39°, КОДЪТ Е ЖЪЛТ (КАРТИ)
Петър Витанов РАЗКРИ ИСТИНАТА за бюджета
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Новият политик Велизар Енчев ще съди колегата си в парламента Валентин Касабов от Патриотичния фронт. Това обяви от трибуната на Народното събрание самият Енчев в отговор на изказване на Касабов.
препоръчано
Представителят на фронта заяви, че Енчев е доносничел срещу съпругата си пред тоталитарната Държавна сигурност, за да израсне в кариерата.
В отговор Велизар Енчев каза, че ще съди Валентин Касабов и съпругата му и че завежда в понеделник дело за клевета срещу тях.
Припомняме, че половинка на Касабов е журналистката Катя Касабова – главен редактор на бургаския сайт „Флагман“.


