BG EN

Шок в нощните влакове на БДЖ: Все по-нетърпима става агресията към кондукторите

Животът днес

Шок в нощните влакове на БДЖ: Все по-нетърпима става агресията към кондукторите

9303
на 29.06.2014
Шок в нощните влакове на БДЖ: Все по-нетърпима става агресията към кондукторите
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

От началото годината заради нередовни билети, за нанасяне на щети и пушене във вагоните на БДЖ, са изгонени над 400 пътници, пише "Марица".

препоръчано

Все по-често кондуктори във влакове стават жертви на агресия от нередовни или пияни пътници. Агресията е насочена най-вече към кондукторите жени.

„Работят под голям стрес. Особено в нощните влакове по дестинациите София-Бургас, Бургас-София, София-Мездра", заяви  пред bTV Ивайло Харалампиев., който отговаря за превенция на престъпността в БДЖ.

Битите кондуктори настояват професията им да бъде криминализирана, а нападателите им - тежко наказани.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева: Mоделът Желязков, който е изразител на т.нар. модел Пеевски-ГЕРБ, всъщност е едно успешно управление (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева: Mоделът "Желязков", който е изразител на т.нар. модел "Пеевски-ГЕРБ", всъщност е едно успешно управление (ВИДЕО)
ново
Днес: 140
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК