BG EN

Шок! Милионерка завеща на болонката си по 100 000 долара годишно

ШАРЕН СВЯТ

Шок! Милионерка завеща на болонката си по 100 000 долара годишно

17931
на 18.01.2015
 Шок! Милионерка завеща на болонката си по 100 000 долара годишно
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Милионерката Роуз-Ан Боласни от Ню Йорк включи в завещанието си любимата си малтийска болонката Бела Миа, като й отдели по 100 000 долара годишно, съобщи ТАСС.

препоръчано

"Бела Миа ми е като дъщеря, каквато никога не съм имала", каза Боласни и допълва: "Тя е свикнала с луксозен живот и искам след смъртта ми да не се лишава от нищо", предаде БТА.

Роуз-Ан Боласни е на 60 години. Тя е счетоводителка и има двама сина, но според нея те нямат нищо против щедрото завещание за кучето.

"Синовете ми са големи и успели хора. Не им трябват моите пари. А и те знаят колко щастлива ни направи мен и мъжа ми Бела Миа", каза Боласни.

Бела Миа наистина се радва на разкош. Тя има самостоятелна спалня с огромно легло и собствена гардеробна, в която са подредени над хиляда тоалета и аксесоари.

Стопанката й често я храни с лъжичка, а когато пътуват я води на петзвездни ресторанти. Любимото ястие на Бела Миа е филе миньон. Всяка неделя кучето ходи на подстригване и педикюр. Бела Миа е на три години.

Рекордът за завещана сума на животно принадлежи на американската милиардерка Леона Хелмсли и кучето й Трабъл. През 2007 г. тя завеща на малтийската си болонка 12 милиона долара, но роднините й успяха да си върнат 10 милиона долара, като доказаха, че Леона Хелмсли е имала психически проблеми, когато е съставяла завещанието.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
СМУТ! Киселова не отрече, че може да пристане на Радев - в БСП гласували по съвест за Изборния кодекс СМУТ! Киселова не отрече, че може да пристане на Радев - в БСП гласували по съвест за Изборния кодекс
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК