ГОРЕЩО
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Проф. Михаил Константинов с убийствен въпрос: Изяде ли Радев втория мандат на Йотова
ПРОГНОЗА: Партията на Радев ще бъде политически приют за изпаднали десета, бекапета, олигарси, мафиоти и московски мекерета
Александър Йорданов: То бива слагачество, но като това на ППДБ пред Радев не бива - яки комунистически фамилии се чакат в президентската партия
СТРАШНА ИЗЛАГАЦИЯ! ППДБ станаха за смях с турнето на прасето: Кой ще бъде свинар - Кокорчо или Пърхота? Девизът ще е "Те освиниха София"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Икономическа полиция е открила 120 кг телешко месо без ясен произход в частен дом в село Срединка вчера. Това съобщиха от ОДМВР-Кърджали.
Месото е поставено под възбрана с акт на Областната дирекция по безопасност на храните и работата продължава сектор „Противодействие на икономическата престъпност“ в ОДМВР.
Нерегламентиран превоз на животни е установен при проверка на товарен „Мерцедес“ с кърджалийска регистрация, управляван от 24-годишен мъж. Колата е била спряна от полицаи от РУ-Кърджали на КПП “Чилик“ снощи около 19,30 часа. Водачът не представил документи да превозваните две телета.
Съставен е акт по Закона за ветеринарномедицинската дейност.
препоръчано
свързани новини
Конфискуваха седем овце и телешко месо без документи
3958
на 13.12.2015
ИЗНЕНАДВАЩИ ДАННИ: Месото удължава живота
10989
преди 5 часа
"Софийска вода" временно ще прекъсне водоснабдяването в част от с. Лозен
5823
преди 9 часа
БНБ напомня как да разпознаваме фалшивото евро
18449
преди 10 часа


