BG EN

Босът на Реал: Новият треньор ще говори кастилски

Световен футбол

Босът на Реал: Новият треньор ще говори кастилски

4463
на 26.05.2015
Босът на Реал: Новият треньор ще говори кастилски
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Президентът на Реал Мадрид Флорентино Перес разкри, че новият треньор на отбора ще говори испански.

препоръчано

„Новият треньор ще бъде хубаво да говори испански, и то по-точни кастилски“, сподели Перес на пресконференцията, на която обяви раздялата с Карло Анчелоти.

Според испанските медии думите на Перес ограничават вариантите за нов треньор на Реал Мадрид на два – Рафаел Бенитес и Унай Емери.

„Ще обявим новия треньор през следващата седмица“, добави президентът на Реал Мадрид.   

 

gong.bg

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция
ПИК TV x
Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО) Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО)
ново
Днес: 97
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК