ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
НЕОСПОРИМ ФАКТ! Тол камери заснели шофьора, който уби две деца и един баща на АМ "Тракия", с телефон в едната ръка и с чаша в другата
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
Не сме взимали стотинка от Лазар Колев, живеем в мизерия, категорична е Фани
Майката на зверски убитите сестри Белнейски – Фани, наскоро е претърпяла тежка операция в „Пирогов“, пише „Телеграф“. Самата тя тълкува това като изпитание за рухналата си психика в коментар пред всекидневника. Белнейска категорично отрекла да е взимала пари от роднините на Лазар Колев, както упорито се тиражира в медиите. Ако бяхме взели, нямаше да живеем на ръба на оцеляването. Защо не дойдат да видят как живеем – единствените ни доходи са заплатите, но те са толкова ниски, че не стигат да изкараме месеца”, разказва почернената жена. Фани Белнейска се надява, че ще срещне разбиране от началниците си да я преместят на по-лека работа след тежката операция – докато се възстанови. Тя и съпругът й очакват адвокатът им да внесе техните искания в Апелативния съд в Пловдив и да бъде насрочена дата за делото. “Искам истината да излезе наяве. Сигурна съм, че има и други съучастници, затова настоях пред Върховния касационен съд делото да бъде върнато за ново разследване. Щом и в София прецениха, че е имало пропуски, значи трябва да се отстранят и да се издирят и другите помагачи на Колев. Съдът знае какво ще се случи по-нататък. Хората, ангажирани с разследването, са опитни и трябва да разкрият докрай истината”, категорична е Фани Белнейска.препоръчано


