BG EN

Полицията арестува 17 демонстранти в Кливланд

Америка

Полицията арестува 17 демонстранти в Кливланд

2815
на 21.07.2016
Полицията арестува 17 демонстранти в Кливланд
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Полицията арестува 17 души в Кливланд, където се провежда Националният конгрес на Републиканската партия. Арестите са извършени при избухнали безредици, когато демонстранти се опитаха да изгорят американското знаме, съобщиха от полицията.

препоръчано

Петнайсет души са задържани за малки нарушения, каза началникът на полицията на Кливланд, Охайо. Той обаче добави, че двама полицаи са били бити от демонстрантите и са леко ранени. Според него част от демонстрантите са излезли на улицата единствено да създават хаос и да упражняват насилие. Един от демонстрантите се опитал да изгори американското знаме, но вместо това си подпалил панталона. Той обаче се нахвърлил върху полицая, който се опитал да му се притече на помощ, разказа началникът на полицията Калвин Уилямс.

Във връзка с републиканския конгрес на място са мобилизирани да охраняват манифестациите хиляди полицейски служители, включително на велосипеди, конна полиция и служители на полицията за борба с масовите безредици. За момента арестуваните от началото на конгреса са 22 души. В третия ден на републиканския форум, който свършва в четвъртък, милиардерът Доналд Тръмп официално бе номиниран за кандидат на републиканците на предстоящите избори за президент през ноември.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 48
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК