ГОРЕЩО
ГОРЕЩ КОМЕНТАР: Кандев показва талант в сферата на пиара. Хора, които не му мислят доброто, го пързалят, че го чака бляскава политическа кариера
СКАНДАЛНО! Разпъва ли чадър Иван Демерджиев над пловдивските строителни босове от “Парсек груп“? (РАЗСЛЕДВАНЕ)
ДИПЛОМАТИЧЕСКИ СКАНДАЛ! Приключи ли топлата връзка между Тръмп и Мелони
Гълъб Донев на среща с Кристалина Георгиева - ето какво обсъдиха
Модернизацията на лифта до Мальовица е с всички законни разрешителни
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Лоши са условията за туризъм в планините. Това съобщиха от Планинската спасителна служба (ПСС) при Българския червен кръст (БЧК).
Над повечето от планинските райони е паднала мъгла и вали дъжд. На места има тежък и мокър сняг. В курортите някои писти са затворени. На Пампорово и по билото на Стара планина е крайно неподходящо за туризъм, заради гъстата мъгла и валежите от дъжд. През изминалото денонощие няма регистрирани инциденти с туристи в планините.
Информация за обстановката в планините може да намерите на адреса на ПСС в интернет.
препоръчано
свързани новини
Турският туризъм ще загуби 12 млрд. долара тази година
5361
на 21.03.2016
Разкриха още подробности за новото ценно откритие в Хераклея Синтика
11198
преди 8 часа
Извадиха живи 30 овце от пожар в асеновградско село
7748
преди 10 часа
Старите топломери стават незаконни
9686
преди 11 часа


