ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО! Мирът е близо, ето при какви условия САЩ ще дадат гаранции за сигурност на Украйна
ЛАКЪРДИИ: Гюровците не могат да озаптят цените, вместо това продължават със срещите
Осветлиха схемата на фейсбук министъра Христанов за стадото на бай Рибан (ВИДЕО)
МОДА ЛИ Е, ЧУДО ЛИ Е! 22-годишна кандидат-депутатка на ППДБ хвъли в шок Мрежата - цъфна на откриването на кампанията с криви нокти като на граблива птица (СНИМКИ)
Георги Харизанов с ТОП ИДЕЯ пред ПИК TV какво може да накара хората да отидат до урните: На аудиторията й липсва дебат между... (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Активисти съобщават, че двама транссексуални бежанци, които живеят в лагер на остров Лерос, били нападнати от местни жители в петък. От организацията съобщиха, че група от около 20 души е нападнала двамата и ги е пребила, съобщи "Български новини".
препоръчано
Активистите призоваха властите да действат, за да спрат нападенията. Властите издирват извършителите, които са били описани като мъже с качулки на мотоциклети. Една от двете жертви в петък трябваше да получи болнично лечение.
ЗВЕРСТВО в МЮНХЕН! Бежанци изнасилиха 26-годишна жена след края на карнавал
16223
на 01.05.2017
Германски военен планирал атентат срещу бежанци
7035
на 27.04.2017
Папа Франциск сравни центровете за бежанци с концлагери
9595
на 23.04.2017


