BG EN

Светлана Василева се размечта: Ще стана водеща! Гъмов я попари пред съквартирантите: Тя не може да говори!

ЧАС ПИК

Светлана Василева се размечта: Ще стана водеща! Гъмов я попари пред съквартирантите: Тя не може да говори!

5269
на 10.11.2015
Светлана Василева се размечта: Ще стана водеща! Гъмов я попари пред съквартирантите: Тя не може да говори!
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"Искам да стана някаква супер яка водеща!", размечта се моделката Светлана Василева.

препоръчано

От известно време насам момичето взе решение да промени коренно начина си на живот.

"Ще се променя! Искам като изляза да имам свое собствено предаване. Ще бъда много готина, ще се запиша на йога", започна да фантазира плеймейтката.

Приятелката й Ернестина веднага я подкрепи, но за сметка на това Гъмов побърза да секне ентусиазма й.

"Каква водеща, бе! Тя не може да говори! Тоя говор няма да се оправи лесно - поне една година и трябва да се оправи. Т'ва представяш ли си, ако не го познаваш и ти излезе на екрана! Веднага ще го запсуваш!", негодуваше Гъмов

свързани новини
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 15 декември - трудностите заобикалят Стрелците, Козирозите да бъдат уверени в успеха си САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 15 декември - трудностите заобикалят Стрелците, Козирозите да бъдат уверени в успеха си
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! След като бутнаха кабинета - всички лидери на ППДБ отидоха на крака при президента. Ген. Атанасов го пита ще прави ли партия, Радев увърта (ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! След като бутнаха кабинета - всички лидери на ППДБ отидоха на крака при президента. Ген. Атанасов го пита ще прави ли партия, Радев увърта (ВИДЕО)
ново
Днес: 46
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК