BG EN

С 30% по-евтин ток ще плащат бедните у нас

Животът днес

С 30% по-евтин ток ще плащат бедните у нас

3903
на 07.04.2016
С 30% по-евтин ток ще плащат бедните у нас
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

С около 30 процента по-евтин ток да плащат енергийно бедните хора у нас, когато вече няма регулиран пазар. Това обсъждат държавният регулатор, енергийното министерство и Еврокомисията.

препоръчано

По-ниските цени ще важат за определено количество електроенергия. От отстъпката ще могат да се възползват само тези, които отговарят на критериите.
Изискванията още се уточняват, но ще бъдат свързани с доходите, възрастта и здравословното състояние на хората.

Очаква се да има и забрана да се спира тока на болни хора за определено време, ако болни не са си платили сметката. Тези мерки за енергийно бедните ще допълват сегашните помощи от социалното министерство.

свързани новини
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ПИК TV! Иван Таков разби на пух и прах неможача Васил Терзиев: Провалът на кмета е тотален (НА ЖИВО) ПИК TV! Иван Таков разби на пух и прах неможача Васил Терзиев: Провалът на кмета е тотален (НА ЖИВО)
ново
Днес: 58
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК