BG EN

Убиецът на Паоло засечен за пореден път с кола в София

ГОРЕЩО
ЧАС ПИК

Убиецът на Паоло засечен за пореден път с кола в София

15884
на 15.02.2015
Убиецът на Паоло засечен за пореден път с кола в София
Автор:   struma.bg

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Георги Сапунджиев, който прегази малкия Паоло в пешеходната зона на Стара Загора, продължава да кара кола, съобщава Нова телевизия. Журналисти са го засекли пред зала „Арена Армеец” в София, където той пристигнал за състезание по стрелба с лък. След като прегази Паоло, Георги Сапунджиев е лишен от шофьорски права за 5 години от окръжния съд в Стара Загора. За да влезе в сила, забраната първо трябва да се потвърди от всички инстанции. Дотогава, остават въпроси, на които Сапунджиев отказа да отговори днес.

„Не искам да давам интервюта, махнете се от мен, ако обичате”, каза Сапунджиев, след като е бил пресрещнат от журналисти. Коментар обаче направиха останалите състезатели по стрелба с лък.

„Мисля, че много злобно се отнасят към него и го правят много черен, а като човек мисля, че не е такъв. Трагедията си е трагедия, наистина, но не мога да кажа, че е убиец, както го казват”, каза Виктор Петров.

„Нашият спорт, как да кажа, създава едни сериозни добродетели и няма как човек, който гори в спорта да бъде лош човек”, смята пък Йордан Джамбазов.

„Никой не го защитава, защото на всеки може да се случи. Никой не е застрахован от такова нещо. Аз съчувствам изцяло на семейството. Поставяйки се на мястото пък на Жоро, за мен е как да кажа, пречупен и съвсем друг”, разказа Ивайло Иванов.

препоръчано

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата юнска събота: Сексът е важен за Телеца и за жените Овни и Рак, Скорпионът и Рибите търсят ново начало САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата юнска събота: Сексът е важен за Телеца и за жените Овни и Рак, Скорпионът и Рибите търсят ново начало
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Леко захлаждане и тропични нощи, но лятото си остава топло Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Леко захлаждане и тропични нощи, но лятото си остава топло
ново
Днес: 16
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК