BG EN

Бивш национал на Италия стана треньор на Ради Цонев в Лече

Световен футбол

Бивш национал на Италия стана треньор на Ради Цонев в Лече

10298
на 18.09.2017
Бивш национал на Италия стана треньор на Ради Цонев в Лече
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бившият футболист на Левски Радослав Цонев има нов треньор в Лече. Той се казва Фабио Ливерани, който заменя на поста Роберто Рицо, подал оставка преди седмица, когато "джалоросите" бяха разбити от Катаня с 0:3.

Бившият футболист на Перуджа, Лацио, Фиорентина и Палермо спаси Тернана от изпадане от Серия "Б" през миналата пролет. Преди това Ливеарни, който има три мача за "Скуадра адзура", е бил треньор на Дженоа и Лейтън Ориент.

Този кръг Маралиуло води южняците при победата с 1:0 над Ренде, като Цонев игра през последните 20 минути.

Лече е втори във временното класиране в Серия "Ц" - група С, със седем точки, като изостава на три от лидера Монополи, предава Спортал. Целта пред Ливеарни е да върне "жълто-черните" в Серия "Б".

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Няма заседание! Викове, крясъци и липса на кворум в парламента - ППДБ и Възраждане“ провалиха дружно гледането на Изборния кодекс (ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Няма заседание! Викове, крясъци и липса на кворум в парламента - ППДБ и "Възраждане“ провалиха дружно гледането на Изборния кодекс (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 39
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК