ИЗВЪНРЕДНО: Арда шокира Левски в шампионата

23986
на 05.12.2020

Левски загуби драматично като домакин от Арда с 1:2 в мач от 15-ия кръг на шампионата.

Леони реализира в 41-ата минута за тима от Кърджали. При попадението останаха впечатления, че има засада и столичани са ощетени в ситуацията. Паулиньо вкара в 89-ата минута за 1:1. А Коконов в 90-ата минута шокира столичния отбор, реализирайки за 2:1 за Арда.

Арда е вече с 27 точки и е в Топ 3 на временното класиране на шампионата. Левски е с 14 точки. Съставът от Кърджали има 14 изиграни двубоя от началото на кампанията в първенството, а тимът от "Герена" е с 13 изиграни срещи.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за съботния ден: Успехът е с Овните, добри приходи за Козирозите САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за съботния ден: Успехът е с Овните, добри приходи за Козирозите