BG EN

Лидер на "сините" поиска титлата

Футбол

Лидер на "сините" поиска титлата

19986
на 25.12.2016
Лидер на сините поиска титлата
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Голмайсторът на "Левски" Антонио Аниете заяви, че битката за титлата на България все още не е приключила, а "сините" и Лудогорец са изиграли само "първото полувреме" от борбата за нея.

препоръчано

"Смятам, че Лудогорец разполага с много силен състав и индивидуална класа на всеки един играч, но те не трябва да забравят, че е свършило само първото полувреме и пътят до титлата е дълъг. Очаквам съперникът да греши през пролетта. Ние ще се борим докрай и няма да се откажем. Лудогорец ще трябва да докаже, че е най-добрият отбор. В края на сезона ще видим дали това е така", заяви Аниете пред бТВ.

Според него, точно срещу Лудогорец на стадион "Георги Аспарухов" "Левски" е изиграл най-силния си мач през есента, а най-разочарован се е чувствал след загубата от Локомотив Пловдив.

"На всички пожелавам много здраве, а на моите съотборници и феновете на "Левски" - да продължаваме да печелим и в края да станем първи", заяви испанецът по повод коледните празници.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Шок в редиците на БСП - депутатите на партията увъртат за смяната на Драгомир Стойнев. А Киселова... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Шок в редиците на БСП - депутатите на партията увъртат за смяната на Драгомир Стойнев. А Киселова... (ВИДЕО)
ново
Днес: 123
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК