BG EN

Метеоролози от БАН: Времето пак ни изненадва, след жегите днес, утре ни очаква дъжд!

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Метеоролози от БАН: Времето пак ни изненадва, след жегите днес, утре ни очаква дъжд!

4028
на 09.05.2014
Метеоролози от БАН: Времето пак ни изненадва, след жегите днес, утре ни очаква дъжд!
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

През следващото денонощие облачността ще е предимно значителна. Ще превалява дъжд, на повече места в източната половина от страната и планинските райони. Вятърът ще е слаб до умерен от северозапад.

препоръчано

Това съобщи за ПИК дежурният синоптик Мартин Славчев от Националния институт по метеорология и хидрология към Българската академия на науките.

Минималните температури ще са между 8° и 13°, а максималните ще са от 16° - 17° в крайните югоизточни райони до 22° - 24° в западните. В София минимална - около 10°, максимална – около 19°. Атмосферното налягане ще остане без съществен дневен ход и ще бъде по-ниско от средното за месеца.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена - ето какво очаква всяка зодия в светлия ден преди Рождество САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена - ето какво очаква всяка зодия в светлия ден преди Рождество
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева: Тази година премина под знака на еврозоната и нестабилността в края ѝ (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева: Тази година премина под знака на еврозоната и нестабилността в края ѝ (ВИДЕО)
ново
Днес: 72
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК