BG EN

Мъж потроши приемната в пернишката полиция

Крими

Мъж потроши приемната в пернишката полиция

4390
на 23.04.2013
Мъж потроши приемната в пернишката полиция
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Мъж вилня в приемната на полицията в Перник. С крак той потрошил гипсокартона в помещението, съобщиха от МВР. Екшънът се разиграл вчера около 10 ч. сутринта, съобщи информационният сайт "Мироглед".

препоръчано

42-годишният Венцислав Г., от пернишкото село Кладница, бил извикан за разпит в полицията. Според информирани срещу него били подадени жалби от близки. Хора от селото твърдят, че Венцислав е агресивен и често се заяждал. Освен това е криминално проявен.

В полицията мъжът така се вбесил , че започнал да крещи и да вилнее в приемната.  Накрая започнал да рита стената и гипсокартона поддал.

Заради здравословни причини обаче мъжът не е задържан. Работата по случая продължава.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
БОМБА В ПИК TV! Радев и Копринков си подсигуряват изборите през Демерджиев - Бях точен с парите раздава команди по нощите в ГДНП кой да бъде ударен. Незабавна оставка на Емил Дечев (ВИДЕО/СНИМКИ) БОМБА В ПИК TV! Радев и Копринков си подсигуряват изборите през Демерджиев - "Бях точен с парите" раздава команди по нощите в ГДНП кой да бъде ударен. Незабавна оставка на Емил Дечев (ВИДЕО/СНИМКИ)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК