BG EN

Най-скъпата кулинарна книга в света отива в Петербург

СВЕТЪТ ДНЕС

Най-скъпата кулинарна книга в света отива в Петербург

9372
на 06.03.2015
Най-скъпата кулинарна книга в света отива в Петербург
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Най-скъпата кулинарна книга в света от 1655 г. на холандска издателска къща ще бъде показана по време на изложба, посветена на книгите в Петербург.

препоръчано

Книгата ще бъде разположена в три зали на Националната библиотека. Кулинарното четиво е на известния готвач Пиер Франсоа Лаварена.

То се побира в джоб на престилка за готвене и се показва изключително рядко. В света има само няколко екземпляра от нея. По време на търг книгата е оценена между 20 и 30 000 долара. /ТАСС

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК