BG EN

Преди големия 1/8-финал! Ето какво мисли Кирьос за Гришо

Тенис

Преди големия 1/8-финал! Ето какво мисли Кирьос за Гришо

39005
на 20.01.2018
Преди големия 1/8-финал! Ето какво мисли Кирьос за Гришо
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Едва в края на пресконференцията след победата над Джо-Вилфрид Цонга със 7-6(5) 4-6 7-6(6) 7-6(5) Ник Кирьос бе попитан за следващия мач, който му предстои в Мелбърн – срещу Григор Димитров на осминафиналите.

– Смятате ли, че нивото ви се доближава до желаното, за да се справите с него (Григор Димитров – б.пр.) в неделя?
– Усещам, че нивото ми е добро. Той записа няколко страхотни победи през тази седмица. Знам, че ще бъде трудно. Той обича петстетовия формат и обича да играе маратонски двубои. Има добри резултати тук в предишните си участия. Знам, че ще бъде невероятно трудно, но в този момент няма да мисля за това.

Кирьос бе попитан и как се чувства физически след срещата с Цонга: "Чувствам се добре сега. Направих ледена баня, което не е практика за мен. Проведох и възстановителна тренировка. Добре съм."

Интересът на журналистите беше най-вече около присъствието на Уил Смит на трибуните, който е любимият актьор на Ник, пише "Тенис кафе".

"Беше невероятно да го видя. Няма шега. Той е любимецът ми. Винаги когато ме питат кого бих избрал да изиграе Ник Кирьос в главната роля във филм, посочвам него", каза първата ракета на домакините.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК! Ето какво се е случило след клипа на Божанков от бюфета на НС - хората на Костадинов си тръгнали гладни (ВИДЕО) САМО В ПИК! Ето какво се е случило след клипа на Божанков от бюфета на НС - хората на Костадинов си тръгнали гладни (ВИДЕО)
ново
Днес: 32
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК