ГОРЕЩО
СКАНДАЛНО ВИДЕО: Хванаха в лъжа новия любимец на Асен Василев. Владислав Панев се чуди как да скрие познанството си с педофилската секта от "Петрохан"
ЕДИНСТВЕНО В ПИК! Георги Марков БЕЗПОЩАДЕН: Христо Иванов разгроми Конституцията! Радев не трябва да пуска партизаните на Сорос от ППДБ във властта
"ВРЕМЕ Е ЗА БОЛЕЗНЕНАТА ИСТИНА"! Младите в ГЕРБ се вдигнаха на бунт срещу старите - изпратиха кърваво писмо
Константин Мишев НАПРАВИ ЗА СМЯХ Кандев: Някакъв Картоф плашил главния секретар на МВР - за малко да го объркам с Компира от Самоков. А то имало разлика между картоф и компир
Доц. Буруджиева посочи единствения проблем, който може да се появи със старта на Народното събрание
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Тази сутрин премиерът Бойко Борисов и земеделският министър Десислава Танева ще се срещнат с животновъди и млекопроизводители.
препоръчано
Тези дни от Държавен фонд "Земеделие" съобщиха, че до 2020 година млекопроизводителите ще могат да разчитат на 6 милиона лева държавна помощ. Средствата трябва да се използват за покупка на оборудване на места за продажба на продукцията. В това число мобилни хладилни витрини и млекомати за сурово мляко, припомня Нова телевизия.
Държавната помощ ще се прилага до края на 2020 година, а заявления за кандидатстване ще се приемат до месец по-рано.
Министър Танева: Не можем да защитим цената на млякото
7764
на 20.05.2015


