ГОРЕЩО
Забравиха ли ППДБ за аверите на Благо Коцев? Няма ли да съберат пари и за техните гаранции
ВИЖТЕ ГИ ДОБРЕ! Това са умно красивите - Лекси Фльор и Лекси Д’иректьор (СНИМКА)
СУПЕР ШОУ! Взеха Козилата Ерато за мезе след поредната тъпотия, с която рекламира протеста тази вечер (СНИМКИ)
ТОТАЛНО ОТЧАЯНИЕ! ДБ насъсква с ПИК жълтопаветниците за протеста - Кокорчо се кълне, че са пратили на Сметната палата фактурите за сцената (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Чичото на Кирчо: АФЕРИСТЪТ Асен Василев е нереализиран оперен певец, имаше дует с Райна Кабаиванска. Фирмата му за самолетни билети продължава да работи от България в полза на Китай
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Българската асоциация на заведенията и Сдружението на заведенията в България изразяват своето разочарование от установената от Националната агенция за приходите практика да се начислява ДДС от 9% при поръчка на храна за вкъщи, вместо дължимите по закон 20%.
препоръчано
Нашите две организации положиха огромни усилия, за да бъдат чути исканията на бранша ни и в голяма степен срещнахме разбиране от държавата. Затова за нас е неприемливо при подкрепата, която получихме да се хитрува толкова на дребно и призоваваме за строги наказания за нарушаващите закона, се казва в декларация до медиите.
свързани новини
Ресторантьори обясниха защо карат на мускули
19491
на 10.04.2020
КЕВР И КЗК ще осъществяват мониторинг на пазара за търговия с ток на едро
8394
преди 10 часа
РОЙТЕРС ГЪРМИ: Саудитска компания влиза в надпреварата за "Лукойл"
74214
преди 16 часа
Малдивите са по-близо отвсякога с Fibank и Mastercard
15044
на 17.12.2025
Вече не можете да превеждате левове по Revolut? Ето какво трябва да направите
18370
на 16.12.2025


